V-TAC LED žárovka E27-17W-A65-SAMSUNG CHIP-VT-217
Kód: 162 163 164 Zvolte variantu
Výprodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
11.8.2026 18.5.2026 11.8.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
  • varianty: 3000K, 4000K, 6400K
  • Úspora energie - o 80% nižší spotřeba než u běžných žárovek
Detailní informace
Klientsky přístup
Klientsky přístup
Potřebujete poradit? Rádi Vám odpovíme na dotazy.
Kvalitní LED osvětlení
Kvalitní LED osvětlení
Široký sortiment svítidel a LED příslušenství.
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Všechny produkty budou u vás doma již do 3 dnů.
Detailní popis produktu
LED žárovka E27, 17W, A65,SAMSUNG CHIP, V-TAC , VT-217
Výhody
-Extrémně dlouhá životnost
-Neexistuje ultrafialové (UV) ani infračervené (IR) záření
-100% okamžité zapnutí - žádná doba zahřívání
-Nižší provozní teplota
-Přímá náhrada za žárovky nebo výbojky.
aplikace
-Obchodní a obytné budovy
-Galerie a výstavní stánky
-Hotely, restaurace
-Lustry
-Vnější použití pouze ve vhodných orgánech.
Doplňkové parametry
Kategorie: LED žárovky E27
Záruka: 5 let
EAN: 3800157627771
Patice: E27
Certifikáty: CE, EMC, ROHS
Frekvence: 50 Hz
Hmotnost: 0,088
Kusy v balení: 1
Napětí AC:: 220-240V
Průměr: 66,5 mm
Stabilita barev: <6
Stupeň IP: IP20
Světelný tok (lm): 1521 lm
? Účiník (PF): > 0,5
Úhel světla °: 200 °
Záruka: 5 let
Značka: V-TAC
Životnost: 30000 h.
Materiálst: Termopla
Rov. Napájení: 100 W
Tvar žárovky: A65
Velikost Výška: 134 mm