V-TAC LED žárovka E27-11W-1055LM-A60-VT-2112
Kód: 7350 7349 7351 Zvolte variantu
Výprodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem Doručení do 7 dnů Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
15.5.2026 26.5.2026 10.8.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
  • V-TAC LED žárovká 11W E27
  • varianty: 3000K, 4000K, 6400K
  • Extrémně dlouhá životnost
  • Nižší provozní teplota
Detailní informace
Klientsky přístup
Klientsky přístup
Potřebujete poradit? Rádi Vám odpovíme na dotazy.
Kvalitní LED osvětlení
Kvalitní LED osvětlení
Široký sortiment svítidel a LED příslušenství.
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Všechny produkty budou u vás doma již do 3 dnů.
Detailní popis produktu
LED žárovka E27, 11W, 1055LM, A60, VT-2112 | V-TAC
Výhody
-Úspora energie - o 80% nižší spotřeba než u běžných žárovek
-Extrémně dlouhá životnost
-Neexistuje ultrafialové (UV) ani infračervené (IR) záření
-100% okamžité zapnutí - žádná doba zahřívání
-Nižší provozní teplota
-Přímá náhrada za žárovky nebo výbojky.
aplikace
-Obchodní a obytné budovy
-Galerie a výstavní stánky
-Hotely, restaurace
-Lustry
-Vnější použití pouze ve vhodných orgánech.
Doplňkové parametry
Kategorie: LED žárovky E27
Záruka: 2 roky
EAN: 3800157627405
? Světelný tok (Lm): 1055Lm
? Příkon (W): 11W
Patice: E27
Certifikáty: CE, EMC, ROHS
Frekvence: 50Hz
Hmotnost: 0,058
Kusy v balení: 1
Napětí AC:: 220-240V
Průměr: 60mm
Stabilita barev: <6
Stupeň IP: IP20
? Účiník (PF): > 0,5
Úhel světla °: 200 °
Vlastnosti těla: Materiál
Záruka: 2roky
Značka: V-TAC
Životnost: 30 000h
Rov. Napájení: 75W
Tvar žárovky: A60
Velikost Výška: 120mm