VIVALUX Nouzové LED svítidlo"EXIT" 5W-3,7V-IP20-RACER-LI-ION

Kód: VIV004033
659 Kč –24 %
VIVALUX Nouzové LED svítidlo"EXIT" 5W-3,7V-IP20-RACER-LI-ION
659 Kč –24 % 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Možnosti doručení

Nouzové LED svítidlo "EXIT" 5W/3,7V/ IP20,RACER,LI-ION,VIVALUX

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nouzové LED svítidlo "EXIT" 5W/3,7V/ IP20,RACER,LI-ION,VIVALUX

Při návrhu osvětlení v nových budovách a při rekonstrukci stávajících osvětlovacích zařízení je vždy věnována pozornost osvětlení únikové cesty a bezpečnostním značkám pro evakuaci v nouzových situacích.

Hlavním účelem osvětlení únikové cesty je zajistit, aby prostředky evakuace mohly být efektivně identifikovány a bezpečně použity. Účelem evakuačních bezpečnostních značek je poskytnout obecné bezpečnostní sdělení získané kombinací barvy a geometrického tvaru a přidáním grafického symbolu do textu sděluje konkrétní bezpečnostní zprávu.

Nouzová svítidla řady RACER LED jsou k dispozici v sadě se 2 nálepkami: jedna se znakem EXIT a druhá s piktogramy. Lze je tedy použít jako vnitřně osvětlené bezpečnostní značky.

Světelný tok dvou těles v sérii RACER LED je dostatečný k pokrytí požadavku, aby horizontální osvětlení podlahy podél únikové cesty nebylo menší než 1 lx a tělesa mohla být použita k osvětlení únikové cesty.

Hlavní výhody

maximální vizuální vzdálenost d = 14 m;
vybavené indikátorem nabíjení a posuvníkem pro vypnutí nebo přepínání mezi 2 provozními režimy: s vyšším světelným tokem nebo nižším světelným tokem a s dobou osvětlení 3,5 ha 7 hodin;
k dispozici v sadě se 2 nálepkami, které se použijí podle místa instalace značky: výjezdová značka VÝCHOD nebo s piktogramy pro označení směru evakuace;
napájecí kabel se zrcadlovou koncovkou pro přímé připojení k síti.
Technické vlastnosti RACER LED

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové LED osvětlení
Záruka: 2 roky
? (Lm): 100-200Lm
? (W): 5W
Stupeň krytí (IP): IP20
? (V): 230V
Stmívání: nestmívá
Záruka: 24měsíců
Teplota barev (K): 6400K
Způsob instalace: venkovní instalace
Rozměry: 330x72x30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIVALUX nabízí širokou škálu produktů osvětlení z více než 600 položek v různých produktových skupinách, které se používají v domácnosti, kanceláři, zahradě, výrobních závodech a maloobchodních prodejnách.