V-TAC Napájecí adaptér pro LED pásky 60W-5A-12V-IP20-kovový-VT-20062
Kód: 3246
Výprodej
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
SKU 3246/VT-20062/
-Vysoká účinnost, nízká provozní teplota
-100% testováno při zatížení
Detailní informace
Klientsky přístup
Klientsky přístup
Potřebujete poradit? Rádi Vám odpovíme na dotazy.
Kvalitní LED osvětlení
Kvalitní LED osvětlení
Široký sortiment svítidel a LED příslušenství.
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Všechny produkty budou u vás doma již do 3 dnů.
Detailní popis produktu
Napájecí adaptér pro LED pásky 60W, 5A, 12V, IP20, kovový, VT-20062, V-TAC
Výhody
-Spínaný napájecí zdroj pro všechny typy lišt, LED osvětlení, LED displeje atd.
-Ochrana proti zkratu a přetížení. Stabilní výstupní napětí
-Integrovaný filtr proti elektromagnetickému rušení
-100% testováno při zatížení
-Stupeň krytí: IP20
-CE, RoHS, EMC schváleno
Doplňkové parametry
Kategorie: Trafa a adaptéry pro LED pásky
Záruka: 2 roky
EAN: 3800157628549
Certifikáty: CE, EMC, ROHS
Frekvence: 50/60 Hz
Hmotnost: 0,21
Kusy v balení: 1
Materiál: kov
Napětí AC:: 85-265V
Rozměry: 130 x 50 x 31 mm
Stabilita barev: <6
Stupeň IP: IP20
Záruka: 2 roky, 24 měsíců
Značka: V-TAC
Životnost: 20000 h
Proud: 5,0A
Výstup DC:: 12V